Pro přesun na vybranou kategorii klikněte na odkazy v přehledu :

Automatické sponkovačky s dlouhým zásobníkemAutomatizovaný upevňovací systém je ideální pro nepřetržitý provoz, sponkovačky májí vysokou frekvenci výstřelů.
Sponkovačka pro sponkovací robotySponkovačky s automatickým doplňováním spon a vysokou nosností zásobníku, které jsou vhodné pro výrobní linky s automatizací .
Sponkovačky s automatickým doplňováním sponSponkovačky s automatickým doplňováním spon jsou vhodné pro výrobní linky s automatizací .

Sešívačky a sponkovačky jsou většinou vnímány jako ruční nářadí nebo jednoduchá mechanizace např. stojanové šičky. JOSEF KIHLBERG Vám přináší ucelenou řadu sponkovacích, sešívacích modulů pro obvyklé aplikace sponkování, které znáte. Ke sponkovačkám  poskytujeme speciální lokální zákaznický servis zajišťující spolehlivý a dlouhodobý chod sponkovaček zajištěný spolehlivými dodávkami sponek vhodných pro automatické aplikace sponkování.

speciální řešení

Modul JOSEF KIHLBERG pro uzavírání kartonových krabic integrovaný do plně automatické sponkovačky krabic zajišťuje pevné a stabilní uzavření krabice z vlnité lepenky. Sponkovací systém má výsuvnou kovadlinu která pronikne do kartonu a následně umožní zahnutí spony. viz obrázek sesponkování níže. Sponkovačku resp. kartonážní uzavírač s výsuvnou kovadlinou poznáte podle dvou děr, které zůstanou v kartonu po stranách spony. Na trhu existuje i systém naší sesterské společnosti výrobce sponkovaček pro slepé šití firmy MEZGER viz. www.mezger.cz, kdy při slepém šití není používáno výsuvné kovadlinky, ale kartonážní spona sama proniká do kartonu a je ohýbána unikátním systémem bránícím poškození produktu.

spoj 561

Sponkovací hlavy JOSEF KIHLBERG pro uzavírání kartonáže, jsou vybaveny výsuvnou kovadlinkou která proniká vedle spony do kartonu a zajišťuje ohnutí nožiček sponky. Na obrázku níže je vidět systém s velkokapacitním zásobníkem sponek, který zajišťuje plynulé dobíjení sponkovací pistole. Systém je plně pneumatický s tím, že ovládání jezajišťováno elektroventilem na 24V.

modul 561

K dispozici jsou i samostatné OEM sponkovací moduly pro uzavírání kartonů, které lze snadno integrovat do zákaznických řešení nebo je lze včlenit do stávajících technologií jako náhrada za lepení páskou nebo hotmeltovými lepidly. Sponkování kartonů nebo obalů z vlnitých lepenek zajišťuje bezkonkurenčně nejvyšší pevnost spoje.

spo 777/ 779

Další řadou automatizačních modulů JOSEF KIHLBERG jsou sponkovací moduly pro sešívání s pevnou kovadlinkou. Tyto moduly mohou být postaveny na základě sponkovacích technologií KIHLBERG známých z ručního nářadí. Při sešívání s pevnou kovadlinkou nevznikají v kartonu nbeo sešívaném materiálu vedlejší díry po vniknutí výsuvné kovadliny do kartonu jako při systému s výsuvnou kovadlinkou.

přípravky

Pevná kovadlinka sešívačky může být upevněna na zákazníkově konstrukci v předepsané poloze vzhledem k sešívačce. Tvary a uchycení kovadlinek jsou předmětem odborného posouzení techniky JOSEFA KIHLBERGA.

moduly 779

Zákaznická řešení sešívací stolice mohou být přizpůsobena tvarem, variabilitou, počtem a polohou sponkovacích hlav. Předností řešení je plně pneumatické ovládání.

šicí stoly

Speciálně vyvinuté stoly pro šití obalových konstrukcí z vlnité lepenky umožňují zvládat několik sešívacích operací najednou. Sešívačka kartonáže vytvořená z originálních hlav JOSEF KIHLBERG Vás nebude limitovat, protože bude vyrobena dle Vašich požadavků.

moduly 777

Automatizace sešívání, automatizace sponkování a automatizace uzavírání kartonů je možné realizovat i formou robotického sešívání a sponkování. Robotické sponkovací pracoviště jsou v souřasnosti neuniverzálnějším řešením. Špičková robotická sponkovačka může bát vystavěna s robotem např. ABB, FANUC, KUKA, MOTOMAN, FUJI ACE, YAMAHA, SUZUKI, MITSUBISHI a další.

Základním předpokladem pro spolehlivý chod automatizačních hlav jsou kvalitní spony. Sponám venujeme pozornost, tak aby s automatickou sponkovačkou tvořila bezproblémový celek a zákazník tak nemusel řešit problémy kvůli nekvalitním sponkám a zvýšené opotřebení hlav.

Pro bližší informace volejte naši KIHLBERG HOT-LINE +420 607 237 237.