Zákazníci, kteří si chtějí sponkování a sešívání otestovat nebo potřebují sesponkovat jen malé série, si mohou nářadí zapůjčit v naší půjčovně sponkovacího nářadí JOSEF KIHLBERG.

Pronájem sponkovaček je dostupný pro všechny firmy v rámci České Republiky a Slovenské Republiky.

O aktuálním stavu skladu nářadí volných pro zapůjčení se prosím informujte na našich kontaktech.

Pro poptání vhodného uzavírače kartonů nebo sponkovačky si připravte specifikaci materiálu, který chcete zapůjčenou sponkovačkou sešívat a velikost série pro stanovení množství zpracovaných spon. Pro optimálný výběr typu sponkovačky a sponky je vhodné odeslat dostatečné množství vzorků pro tovární test vhodnosti.

Ke sponkovačkám z naší půjčovny obdržíte kompletní instrukce pro použití a lze si zapůjčit i další příslušenství např. pro připojení sponkovaček k rozvodům stlačeného vzduchu.

Při dlouhodobých pronájmech je možné sponkovací nářadí odkoupit za zůstatkovou cenu. Společně se zapůjčeným nářadím má zákazník možnost i odebírat spony za velkoobchodní ceny.

Při zapůjčení sponkovačky Vám poskytneme i kvalitní spony vhodné pro Vaši aplikaci.

Zapůjčení některých zařízení JOSEF KIHLBERG lze objednat i ON-LINE na odkazu ZDE

Naše půjčovna sponkovaček slouží i k zajištění našich zákazníků, kteří k nám zasílají své uzavírače na pravidelné servisy a nemohou si dovolit výpadek v provozu.